Ładowanie...

Domek Diana do wynajęcia Stare Kiejkuty


Odległość do Mikołajek - 39 km


MAZURY - Domek o powierzchni ok. 100 m2 do 8 osób. Wyposażony jest w WC, łazienkę z prysznicem, 3-pokoje 2-osobowe kuchnie z aneksem jadalnym, pokój gościnny z wyjściem na taras i kominek do ogrzewania domu w chłodne dni.


Pełne wyposażenie kuchni


wraz z lodówką, ekspresem do kawy. RTV + antena satelitarna. Do dyspozycji gości oddajemy: garaż na samochód oraz dużą łódkę, meble ogrodowe z drewna bukowego. Dojście do jeziora Wałpusz 150 m. Do jeziora Starokejkuckiego 150 m. Do sklepu 500 m, lasu 500 m. Jazda konna 5 km. W celu poprawienia bezpieczeństwa oddajemy do dyspozycji zabezpieczenie alarmowe budynku i szafkę metalową na ważne dokumenty. Proponujemy państwu atrakcje turystyczne związane z regionem.


Dla dzieci miejsce do zabawy


piaskownica, huśtawka i wyznaczone miejsce na ognisko oraz murowany grill. Do wynajęcia za odpłatnością rowery turystyczne. Położenie domku - 10 km od Szczytna kierunek Szczytno - Mrągowo.


Możliwość wynajęcia drugiego domku


na tej samej działce 5 - osobowego. (drugi domek http://domek.hejwakacje.pl) W sumie możliwość noclegownia grupy do 13 osób. Więcej informacji również na stronie http://kiejkuty.com


Mapa dojazdowa
Wyświetl większą mapę Domek Diana
Kazimierz Samojluk
tel. 0 695 88 88 74,
lub tel. 0 504 946 478 Awaryjny
12-100 Szczytno,
e-mail: kiejkuty@szczytno.com.pl

Inne z tej kategorii


Regulamin

Zalogowanie oznacza akceptację regulaminu serwisu