Ładowanie...

Atrakcyjny domek w Jeleniowie

Atrakcyjny, trzykondygnacyjny, sześcioosobowy domek letniskowy znajduje się w starej wiosce mazurskiej - Jeleniowo (powiat szczycieński). Wioska, otoczona dziesięcioma jeziorami, położona jest na skraju Puszczy Piskiej. Największe z nich - Babięty Wielkie powierzchnia 246 metrów i głębokość do 75 metrów. Od północy Jeleniowo oplata Babięcka Struga - odnoga Krutyni. W pobliżu znajdują się liczne rezerwaty przyrody, rezerwat dzikich zwierząt w Kadzidłowie oraz lasy sosnowe, w których można zbierać wszystkie gatunki grzybów (prawdziwki, rydze, kurki, podgrzybki, koŸlarze).
W Jeleniowie panuje specyficzny mikroklimat ze względu na jego usytuowanie wśród sosnowego lasu oraz braku zanieczyszczeń, co pozwala na szybką regenerację sił i aktywny wypoczynek. Domek znajduje się na skraju lasu, a od jeziora oddalony jest o ok. 1500m.

PARTER
Salon - stół, 6 krzeseł, kominek, telewizor (TV SAT).
Kuchnia - lodówka, kuchnia gazowa, zlew, pełna zastawa, garnki, stół, krzesła, czajnik elektryczny, mikrofalówka, ekspres do kawy.
Łazienka - prysznic, umywalka, sedes, pralka automatyczna, deska do prasowania, żelazko.

I PIĘTRO
Pokój dzienny: kanapa 2-osobowa, stół, 3 krzesła.
Sypialnia l: łóżko 2-osobowe, stół, komoda.
Sypialnia 2: łóżko 2-osobowe, tapczan, komoda.
Taras.

II PIĘTRO
Sypialnia l: tapczan, szafka.
Sypialnia 2: tapczan, stół, szafka.

Działka jest obsadzona drzewami iglastymi i liściastymi. Możliwość zaparkowania samochodu oraz zabezpieczenia przed kradzieżą. Na terenie posesji znajdują się: huśtawka, piaskownica, stół drewniany z dwiema ławkami.

Wyposażenie dodatkowe:
- 3 rowery,
- meble ogrodowe (leżaki, parasol)
- drewno kominkowe,
- grill.
tel. (089) 624 36 39
GSM 693 655 144
edyta_j@poczta.onet.pl
www.jeleniowo.pl

Inne z tej kategorii


Regulamin

Zalogowanie oznacza akceptację regulaminu serwisu