Ładowanie...

Zapraszamy do agroturystyki

W sercu Beskidu Małego, w otoczeniu lasów, oazie ciszy i spokoju zapraszamy do agroturystyki ?Pod gruszą?, gdzie gościnność, sielskość, domowa atmosfera łączy się z wysokim standardem wnętrza oraz gotowością gospodarzy do uczynienia Państwa pobytu wyjątkowym i wartym powtórzenia.
Zapraszamy do komfortowego apartamentu składającego się z 3 pokoi 2-osobowych, kuchni oraz łazienki. Piętrowy apartament stanowi oddzielną część domu z osobnym wejściem do wyłącznej dyspozycji gości. Funkcjonalna, w pełni wyposażona kuchnia (zabudowa z kuchenką mikrofalową, zmywarką, piekarnikiem elektrycznym z płytą i lodówką) oraz nowocześnie zaaranżowana łazienka z prysznicem uprzyjemnią Państwa pobyt.
Oprócz pokoi w typie standard istnieje możliwość zamówienia pokoi przygotowanych specjalnie na różne okazje: np. nocleg dla zakochanych, jubilatów, nowożeńców dla których przygotowujemy odpowiednią oprawę i klimat (wino, świece, kwiaty, dekoracje).
Dostępna jest także opcja zamówienia sesji fotograficznej u zaprzyjaźnionego fotografa ślubnego, który w profesjonalny sposób utrwali te niezwykłe chwile. Jego oferta dla naszych gości objęta jest atrakcyjnym rabatem.
Serdecznie zapraszamy!!! Alicja Małysiak "Pod Gruszš"
34-323 Kocoń
ul. Żywiecka 20

512795664
podgrusza@interia.pl

Inne z tej kategorii


Regulamin

Zalogowanie oznacza akceptację regulaminu serwisu