Ładowanie...

Zajazd TUSINEK

Zapraszamy do Zajazdu Tusinek

Tusinek to rodzinna firma położona przy wjeŸdzie na Mazury w miejscowości Rozogi
(około 150km od Warszawy), przy trasie Ostrołęka-Szczytno / Mrągowo / Ruciane-Nida.
Przy drodze znajduje się restauracja, w której serwowane są wyśmienite regionalne potrawy. W głębi alei lipowej, za restauracją znajduje się część hotelowa oraz gospodarstwo. Otoczenie przyrody i zwierząt gospodarskich wpływa na unikalną atmosferę miejsca w którym można wypocząć od codziennego zgiełku. Miejsce to dostosowane jest zarówno do przyjęć okolicznościowych, obsługi szkoleń jak i przyjazdów indywidualnych. Zapraszamy do odwiedzenia nie tylko naszej strony, ale i obiektu gdzie będą mogli Państwo spróbować różnych smaków, zapachów i wsłuchać się w dŸwięki przyrody. www.tusinek.com.pl
Wyświetl większą mapę
Najbardziej znaną częścią Tusinka jest restauracja, w której serwowane są dania regionalne, wytwarzane przez miejscowe gospodynie. Smak tych dań został już wielokrotnie doceniony a obiekt należy do Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Warmii Mazur i Powiśla. Tajemnicą smaku naszej restauracji jest używanie produktów w większości pochodzących lub wytwarzanych w naszym gospodarstwie.


W budynku są dwie sale główna w której znajduje się specjalny piec na drewno do wypieku między innymi podpłomyków z których słynie Tusinek, oraz mniejszej gdzie znajduje się również sprzedaż wyrobów i produktów regionalnych. Obie sale mogą pomieścić jednorazowo około 70 osób. Dodatkowo w okresie letnim goście mogą zjeść posiłek na tarasie około 20 miejsc.


Obserwując coraz większe zainteresowanie produktami regionalnymi i wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom uruchomiliśmy sklep farmerski. W obecnej chwili jeszcze nie mamy pełnego planowanego asortymentu, ale staramy się go zwiększać zarówno o produkty gastronomiczne jak i wyroby pamiątkarskie.

Na powierzchni 30 hektarów prowadzona jest hodowla krów, kóz oraz konika polskiego. Tradycyjnie uprawiane warzywa oraz zioła wykorzystywane są do sporządzania potraw w naszej restauracji. Warzywa i przetwory można również zakupić w naszym sklepie.

Zajazd Tusinek Grzegorz Winiarek
ul. Kolonia 2
12-114 Rozogi
0-89 722-65-90
tusinek@tusinek.com.pl

Ogłoszenia użytkownika

Cena na telefon
Cena na telefon
Cena na telefon
Cena na telefon
Cena na telefon
Cena na telefon
Cena na telefon
Cena na telefon
Cena na telefon
Cena na telefon
Cena na telefon
Cena na telefon
Cena na telefon
Cena na telefon
Cena na telefon
Cena na telefon

Inne z tej kategorii


Regulamin

Zalogowanie oznacza akceptację regulaminu serwisu