Ładowanie...

Willa Puchaczówka

O
OPIS OBIEKTU
Oferujemy Państwu 2, 3 i 4-osobowe komfortowe pokoje o hotelowym standardzie. Wszystkie pokoje posiadają łazienki i balkony z widokiem na góry lub las. Pokoje wyposażone są również w telewizor, bezpłatny dostęp do Internetu, lodówkę z minibarem, czajnik bezprzewodowy, biurko, szafę, okrągły stolik i krzesła.
Do dyspozycji Gości jest słoneczna jadalnia, salonik konferencyjny, narciarnia i przytulny hol z kominkiem. Zapewniamy też bezpłatny parking.
W obiekcie znajduje się również sauna a najmłodszych Gości zapraszamy do Pokóju Zabaw.

Polecamy również nasz ekskluzywny apartament, składający się z obszernego salonu z częścią wypoczynkowo-sypialnianą, sypialni, 2 łazienek z wanną i natryskiem oraz garażu na dwa samochody.
Œniadania serwujemy w Willi, a na dwudaniowe obiadokolacje zapraszamy do restauracji „Puchaczówka”. Restauracja oddalona stąd o ok. 700 m i
zaprasza Gości na wyśmienitą kuchnię codziennie w godzinach 9.00-22.00 i dłużej...
Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 16:00 w dniu przyjazdu, a kończy się o godz. 12 w dniu wyjazdu.
OPIS OKOLICY
Willa znajduje się na wysokości 809 m n.p.m. i stanowi znakomitą bazę wypadową dla turystów pieszych, zmotoryzowanych i rowerzystów w Masyw Œnieżnika (1405 m). Ma on postać zwornika, z którego rozbiega się promieniście 5 grzbietów (ważniejsze kulminacje: Mały Œnieżnik, 1326 m, Œredniak 1210 m, Czarna Góra 1205 m), porośniętych lasami świerkowymi, w piętrze dolnym z domieszką jodły, buka i jesionu. Widoczny z okien Willi kompleks wyciągów narciarskich „Czarna Góra” z wyciągiem krzesełkowym, otwartym cały rok, to doskonały punkt widokowy i przystanek na trasie na szczyt Œnieżnika. W pobliskim Stroniu Œląskim znajduje się kryty basen oraz zalew. Uzdrowisko Lądek Zdrój zaprasza do pijalni wód oraz na szeroką gamę zabiegów przyrodoleczniczych. Kilka kilometrów od nas zwiedzą Państwo Jaskinię NiedŸwiedzią, sztolnie kopalni pouranowych przy drodze do Kletna, Muzeum Kamienia, Wapiennik w Stroniu, Muzeum Ziemi w Kletnie
CENNIK
W Willi oferujemy Państwu noclegi, noclegi ze śniadaniem w formie stołu szwedzkiego (cena 10 zł od osoby) oraz obiadokolacje (2-daniowe, cena 20 zł,. W restauracji ceny dań z karty dla naszych Gości z rabatem 10%. Dzieci do 3 lat gratis (bez świadczeń). Dzieci 3-10 lat zniżka 30% (dla najwyżej 2 dzieci z 2 pełnopłatnymi osobami).
Jolanta Karpierz
57-550 Stronie Œlšskie
Sienna 7ih
894-27-25-380
0748116570
willa@puchaczowka.pl

Inne z tej kategorii


Regulamin

Zalogowanie oznacza akceptację regulaminu serwisu