Ładowanie...

SKOLIN


                                             SZANOWNI PAŃSTWO!  Zapraszmy was serdecznie na wypoczynek do wsi Skolin.Jest to gmina trzech kultur-to tutaj zachowały się pozostałości trzech społeczności m.in synagoga żydowska,cerkiew grecko-katolicka,zespół kościelno-klasztorny.

  Tylko u nas można atrakcyjnie spędzić czas.Oprócz wyjątkowych zabytków możecie Państwo podziwiać piękną faune i flore naszego regionu.

Nasz region to nie tylko zabytki i przyroda ,ale przede wszystkim czyste powietrze i życzliwi dla turystów mieszkańcy.

Wieś Skolin położona jest na pograniczu Polski i Ukrainy w odległości ponad 90 km od Rzeszowa i ok 12 km od przejścia granicznego Korczowa-Krakowiec.

  W nasz region wpisana jest bogata kultura ludowa przekazywana z pokolenia na pokolenie,w rozległy pejzaż wpisane są krzyże i kapliczki jako vota dziękczynne.    Do dyspozycji Państwa: 2 pokoje ,2 osobowe z dostępem do łazienki.Jest dostęp do tv,internetu.Posiadamy miejsce na ognisko,oraz grill. Cennik; nocleg: osoba dorosła 25zł/noc dzieci powyżej 3 lat-10  1/2 ceny dzieci do 3 lat free.

            

               Noclegi z wyżywieniem: 50zł/dzień dzieci powyżej 3 lat-10 1/2 ceny dzieci do 3 lat free.  PROMOCJA:   Pobyt powyżej 10 dni cena-5%. WYŻYWIENIE: 3 posiłki-śniadanie godz.8:00-9:00

                                             obiad12:30-14:00

                                             kolacja godz.18:00-20:00

Jest możliwość zamiany obiadu na obiadokolacje na godz.17:30 Latem jest możliwość popływania w śluzie koło domu.Woda jest czysta ponieważ śluza posiada 2 kanały przepływowe,istnieje także możliwość łowienia w niej ryb.

Gotujemy tylko i wyłącznie ze swoich produktów-warzywa .owoce,mleko,masło ,smietana ,biały ser,jajka,drób,mąka.     Mamy cichą nadzieję ,że pobyt u nas Państwu się spodoba i umocni w przekonaniu, że warto do nas raz jeszcze przyjechać.

                                                                             GORĄCO  ZAPRASZAMY  !!!


Dorota Horodzikiewicz-Franków
37-627
Skolin 37

511146300
dorotahorodzikiewicz@wp.pl

Inne z tej kategorii


Regulamin

Zalogowanie oznacza akceptację regulaminu serwisu