Ładowanie...

Pensjonat w Sawicy - domki

Wypoczynek Mazury - Sawica


Jeżeli szukacie Państwo urokliwego zakątka - siedliska wśród lasów i jezior - to serdecznie zapraszamy do Sawicy - miejscowość liczącej 3 domy mieszkalne na trasie Nidzica - Szczytno (7km do Szczytna).

Dla wędkarzy są bardzo dobre warunki połowuZnajdziecie tu romantycznie położony mały zadbany pensjonacik, przytulne pokoje wykończone w drewnie (w stylu rustykalnym) oraz trzy drewniane domki letniskowe - typu bungalow. Jest to kompleks obiektów położonych na jednej dużej zadrzewionej, ogrodzonej i zamkniętej pod klucz posesji na obszarze ok. 10 000 m2, w bezpośrednim otoczeniu dużych (wiekowo i obszarowo) wspaniałych lasów sosnowych z wieloma drużkami spacerowymi jak też słynących z obfitości grzybów i innych owoców leśnych (jagód, poziomek, malin i jeżyn).

Na terenie posesji znajduje się duży grill, stół do tenisa stołowego, boisko do gry w siatkówkę i koszykówkę, mały plac zabaw dla dzieci oraz parking. Do dyspozycji gości są również rowery do jeżdżenia, łódki oraz możliwość wędkowania bez karty wędkarskiej (wszystkie te usługi wliczone w cenę pobytu).

Jezioro i łowienie ryb


Niewątpliwą atrakcją dla naszych gości jest sąsiadujące z pensjonatem (100 m.) malownicze jezioro (o pow. 33 ha) będące naszą prywatną własnością. Jezioro to stanowi nie tylko oazę dla wędkarzy (występuje tu licznie m.in. szczupak, okoń, lin, karaś, płoć) ale również dla ludzi doceniających urok i tajemniczość mazurskiej fauny i flory.

Domki letniskowe


Na naszej posesji znajdują się również trzy drewniane, parterowe domki letniskowe (typu bungalow) o pow. ok. 60 m2 z małym tarasem oraz mebelkami ogrodowymi.Położone są one na lekkim wzniesieniu w bezpośrednim sąsiedztwie lasu i dużych drzew sosnowych. W domkach znajdują się dwie sypialnie 2-osobowe, salon z kominkiem i tv. + dostawka do spania, łazienka oraz kompletnie wyposażony aneks kuchenny (kuchenka, lodówka, naczynia i garnki).


Więcej informacji na stronie http://mazury-urlop.vbs.pl/

Mapa dojazdowa
Wyświetl większą mapę


Krystyna Kołodziejczak
Sawica 1, 12 - 100 Szczytno
woj. warmińsko-mazurskie
tel. i fax (0-89) 624 16 44
Nasze konto bankowe:
PKO BP ODDZIAŁ 1 OLSZTYN
NR RACHUNKU: 16 1020 3541 0000 5102 0036 6989
krystyna@szczytno.com.pl

Ogłoszenia użytkownika

Cena na telefon
Cena na telefon
Cena na telefon
Cena na telefon
Cena na telefon
Cena na telefon
Cena na telefon
Cena na telefon
Cena na telefon
Cena na telefon
Cena na telefon
Cena na telefon
Cena na telefon
Cena na telefon
Cena na telefon
Cena na telefon

Regulamin

Zalogowanie oznacza akceptację regulaminu serwisu