Ładowanie...

Pensjonat

Jezioro Narty jest jednym z najczystszych jezior w Polsce.
Posiada bardzo łagodny i płytki brzeg z dużą plażą i molem. Są tu znakomite warunki do surfowania, nurkowania, wędkowania i plażowania.
Zarówno jezioro Narty jak i sąsiednie jeziora obfitują w liczne i urozmaicone pogłowie ryb. Pod wodą można spotkać: szczupaki, sieje, okonie, miętusy, węgorze, płocie, leszcze, karpie, wzdręgi i liny. W pobliżu pensjonatu "Złota Rybka" znajduje się również wielki kompleks lasów sosnowych, słynny z niezwykłej grzybności.
Brajniki, to doskonała baza wypadowa na wycieczki po Warmii i Mazurach.

Pensjonat wyposażony jest w 22 miejsca noclegowe w pokojach 2 osobowych o wysokim standardzie / istnieje możliwość dostawek/.
Pokoje wyposażone są w stałe łącze internetowe, czajnik, łazienkę z natryskiem i umywalką, wentylator w razie dokuczliwych upałów. Do dyspozycji gości wspólny na 4 pokoje aneks kuchenny /mikrofalówka, 2 chłodziarko-zamrażarki, serwis stołowy, opiekacz itp./.

Dysponujemy również 4 osobowym apartamentem, w którym znajduje się kuchnia z pełnym wyposażeniem, TV, wieża HI-FI, łącze internetowe, łazienka z natryskiem, podłogowe ogrzewanie.

Do dyspozycji gości: łódka, rowery - GRATIS

TEREN OŒRODKA ZAMKNIĘTY, OGRODZONY, DUŻY PARKING

WŁASNA LINIA BRZEGOWA NAD JEZIOREM BRAJNICKIM

OBIEKT STRZEŻONY PRZEZ SECURITY
Wynajmujemy również wolnostojący dom "SZUWAREK" /2008 r. - oddany do użytku/. Złota Rybka
12-122 Brajniki
1C
821-100-69-43
509114250
jezioronarty@republika.pl

Regulamin

Zalogowanie oznacza akceptację regulaminu serwisu