Ładowanie...

Galeria-Pasje Olsztyn
Witamy !!!!!!
Jesteśmy galerią, której priorytetowym celem jest prezentacja prac twórców amatorów jak i artystów z wyrobionym już stylem i warsztatem , wywodzących się głównie z regionu Warmińsko-Mazurskiego. Dzięki naszej pasji którą jest sztuka, taka , jaka ona jest, mogą oni prezentować swoje prace tak na forum naszej galerii stacjonarnej jak i na wirtualnej. Postawiliśmy sobie za cel promocje nazwisk tych młodych i nie tylko ludzi a jednocześnie widząc doskonałą jakość tych płócien jak i innych form wyrażania swej zmysłowości i wrażliwości, postanowiliśmy je zaoferować tym z Państwa, którzy dostrzegając siłę sztuk plastycznych poprzez zakup ich prac ,dekorując nimi swe wnętrza i ciesząc wzrok ich niepowtarzalną urodą. W naszej pracy utwierdza nas zadowolenie klientów. Cieszymy się, że wielu wrażliwych na sztukę ludzi staje się posiadaczami tych wspaniałych dzieł jakie mamy do zaoferowania. Prezentowane prace są doskonałą ozdobą wnętrz domostwa jak i gabinetu w firmie i wielu, wielu innych miejsc, na pewno będą budzić zainteresowanie jak i dawać świadectwo wrażliwości i pozycji ich właścicielom , a z pewnością świetną lokatą.
Zapraszamy!!!
Galeria -PASJE- Olsztyn ul. Wilczyńskiego28 tel. (039) 906 33 45 lub (089) 541 46 12 ,
0662 636 586 e-mail baxus55@wp.pl


Jesteśmy młodą Galerią ale myślimy pozytywnie ,że duch wrażliwości na piękno nie zanika ,tak u młodych jak i dojrzałych osobach w naszej dość szarej rzeczywistości.
Zapraszamy artystów jak i twórców amatorów posiadających w swym dorobku prace malarskie ,rzeŸbę ,tkaninę i inne rękodzieło z województwa Warmińsko -Mazurskiego do wystawiania swoich prac w naszej galerii „Pasje” Olsztyn ul. Wilczyńskiego28
Organizujemy wernisaże wystawy autorskie jak i zbiorowe,zajmujemy się ramiarstwem ,zainteresowanych proszę o kontakt z opiekunem Galerii „Pasje” pod w/w numery tel jak i drogą elektroniczną ,można przesyłać zdjęcia swych prac i zadawać pytania dotyczące szczegółów ,odpowiadamy na każdy temat.(Jeśli będą chętni także wystawy fotograficzne )
Serdecznie zapraszamy
(039) 906 33 45 lub (089) 541 46 12 ,
0662 636 586 e-mail baxus55@wp.pl GG.7712386
Art Galeria „PASJE” galeria-pasje
olsztynbaxus55@wp.pl

Inne z tej kategorii


Regulamin

Zalogowanie oznacza akceptację regulaminu serwisu