Ładowanie...

Dom do wynajęcia Wisła!!!!

Wisła to piękna miejscowość w województwie śląskim, powiecie cieszyńskim. Blisko stąd do granicy z Czechami i Słowacją. Cechą charakterystyczną miejscowości jest jej rozczłonkowanie na kilka dolin. Wiele zabudowań mieszkalnych i letniskowych usytuowanych jest poza centrum, w bocznych dolinach, m.in. Malinka, Czarne, Gościejów, Partecznik, Głębce, Łabajów, Dziechcinka, Jawornik, Gahura oraz na stokach okolicznych gór. Położenie miasta w szeregu dolin jest wyjątkowe (nie tylko na mapie Beskidów, ale także w odniesieniu do innych miejscowości górskich w kraju). Wystarczy opuścić miejski deptak i gwarne centrum Wisły i skierować się w stronę jednej z wielu dolin, by znaleŸć spokój i ciszę. Ci, którzy wędrują szlakami i potrafią uważnie patrzeć, znajdą w Wiśle miejsca niepowtarzalne i pełne uroku. W krajobrazie dominują lasy, łąki na zboczach gór i górskie potoki. Każdy może znaleŸć tu własne, indywidualnie przeżywane piękno.

Dom położony jest na szczycie "suchej" góry, blisko centrum choć z dala od ulicznego gwaru. Korzystając więc z naszej oferty możecie cieszyć się ciszą jaka otacza to jakże urocze miejsce jednocześnie nie rezygnując z atrakcji wiślańskiego deptaka czy rynku. Dom posiada w pełni wyposażoną kuchnię(duża lodówka, kuchnia gazowa, piekarnik, kuchenka mikrofalowa, czajnik), duży salon z kominkiem, łazienkę, trzy sypialnie i balkon z przepięknym widokiem min. na skocznię w Malince!!

-11 miejsc do spania.

Idealny dla dwóch lub nawet trzech rodzin!!
Cena wynajmu to 400 zł za dobę!!
Minimalny okres wynajmu-dwie doby!!

Położenie Wisły,jej klimat i uroki krajobrazowe zachęcają ludzi do wypoczynku zarówno w zimie jak i w pozostałych porach roku. Turyści, przyjeżdżający do Wisły, mają do dyspozycji około 100 km szlaków turystycznych. Latem są to trasy o różnej skali trudności dla turystów pieszych i rowerzystów górskich. W zimie zaś mamy piękne trasy dla narciarstwa śladowego i zjazdowego, ponad 20 wyciągów narciarskich (w tym większość oświetlonych tras). Na terenie miejscowości istnieje 5 skoczni narciarskich.

Informacje pod numerem telefonu: 0666-866-581


PROMOCJA!! POWYŻEJ TRZECH DÓB 10% UPUSTU!!!
Marta Kuczyk
41-803 Zabrze
kossaka 3/5

0666-866-581
martus1981_25@tlen.pl

Regulamin

Zalogowanie oznacza akceptację regulaminu serwisu