Ładowanie...

DOMEK CAŁOROCZNY KOŁO SZCZYRKU I ŻYWCA

TERMIN SYLWESTROWY I ŒWIĽTECZNY ZAJĘTY

Minimalna ilość ilość rezerwowanych dni 5

możesz wynająć na mniej ale opłata jak za 5 dni

TEL 502 031 980

Obiekt wystawiony na allegro.pl : http://allegro.pl/item365831676_dom_do_wynajecia_beskidy_gory_letniskowy_wakacje.html

powierzchnia całkowita to około 120 m2, bez antresoli

góra : 3 sypialnie, łazienka z wanną,

dół : salon połączony z jadalnią, sypialnia , kuchnia łazienka z kabiną

taras około 30 m2

teren ogrodzony to około 2800 m2,

do dyspozycji może być basenik o dł około 4, 5 m, szer około 2, 5m głębokość 90 cm, idealny dla dzieci ale nie tylko, i zjeżdżalnia

jest też huśtawka

Najchętniej wydzierżawiłbym na cały rok firmie lub osobie prywatnej, oczywiście cena do uzgodnienia.Ale to tylko moje preferencje, proszę więc się tym nie sugerować.

To dom moich marzeń, i spędziłem w nim wiele szczęśliwych chwil z rodziną i przyjaciółmi, jest wspaniale położony. Raj dla dzieci i dorosłych i ewentualnie psa :))).A jeśli masz psa, to dla niego również.Myślę , że może być atrakcyjnym miejscem do spędzenia wolnych chwil , czy wakacji.

dom ma wspaniałe położenie

około 20 km do Bielska, 18 km do Żywca, 7-10 km do Szczyrku, może mniej , kilka kilometrów do jeziora Żywieckiego, blisko na Słowaję, do Wisły i innych miejscowości w Beskidach.

Piękne trasy rowerowe w zimie do biegania na nartach, idealne do pieszych wycieczek , wspaniałe miejsce do leniuchowania na dużej działce, możesz uprawiać sporty wodne, jezioro niedaleko.Przepiękne widoki.Zakaz używania silników to i zaleta i wada, na jeziorze Żywieckim.

kaucja 1ooo zł obowiązkowa

płatne z góry teoretyczna możliwość wystawienia f vat, ale o tym trzeba by porozmawiać.

Możemy zapewnieć również dodatkowe usługi.Większe zakupy co kilka dni, wycieczki dla osób nie posiadających samochodu, lub nie chcących z niego korzystać, Ograniczona opieka, "na wezwanie" jeśli będzie tam np Twoja żona z dziećmi lub rodzice.I wiele innych, sprawa do uzgodnienia.Cenę za takie usługi ustalimy, jeśli je sobie wymyślisz, w każdym razie służymy pomocą.Syn studiuje hotelarstwo, może mieć małą praktykę :)))

Zdjęcia z albumu rodzinnego, za to autentyczne :))

Janusz siewior

tel. 502 031 980
gg 1660675

anastharion@o2.pl

Regulamin

Zalogowanie oznacza akceptację regulaminu serwisu