Home Oferta RejestracjaLogowanieHasłoKontakt

Domek w Trelkówku


Domek w Trelkówku, AgroturystykaDomek w Trelkówku, Agroturystyka
Domek w Trelkówku, AgroturystykaDomek w Trelkówku, Agroturystyka
Domek w Trelkówku, AgroturystykaDomek w Trelkówku, Agroturystyka
Kontakt:
Antoni i Jadwiga Œwietlikowscy
tel. +89 624 44 91
kom. 505 592 249
e-mail: tosiek-1950@o2.pl
Trelkówko 2d
12-100 Szczytno
Ceny od 30 do 35 zł za osbę
po sezonie rabat

Wczasy

Jeśli pragną Państwo spędzić dobre wczasy na Mazurach w gospodarstwie agroturystycznym, które położone jest między jeziorami Sasek Wielki(870ha) a stawem Kobylocha (38ha) to bardzo zapraszamy. Ciekawe, bo w jednym z nich ukazuje się Wodnik, a czasem nawet dwa. Mieszka też potwór sum, którego wszyscy widzieli, a nikomu nie udało się go złowić.

Zapraszamy też na zbieranie ziół ...

Zapraszamy też na zbieranie ziół, traw i grzybów. Panie mogą wywieść od nas zrobione przez siebie przetwory z ryb i grzybów a panowie okazy pięknych ryb. Dodajemy od serca, że nikt nie został i nie zostanie zawiedziony.

Jest to całoroczny wolnostojący dom..

Jest to całoroczny wolnostojący dom, położony 8km od Szczytna na działce o pow. 35 arów, posiada ogrzewanie podłogowe, kominek, dwa tarasy, dwie kuchnię, trzy łazienki, dwa oddzielne wejścia, garaż. Dom jest komfortowo wyposażony. Wszystkie sypialnie są duże i wygodne. Dom nasz został zbudowany w 1998r. i stoi między tymi jeziorami (150 i 300m). Przyjmujemy gości na Œwięta Bożego Narodzenia i Wielkanocy . Posiadamy też prywatne jezioro, intensywnie zarybiane (karp, karaś, szczupak, okoń, leszcz, sum). Mamy też trzy łodzie wiosłowe, możliwość korzystania z dwóch dużych pomostów oraz możliwość skorzystania z domku na palach. Oferujemy również profesjonalne doradztwo i przewodnictwo w wędkarstwie spławikowym spinningowym i podlodowym. Nie oferujemy wyżywienia. Więcej informacji na stronie http://trelkowko.isu.pl

www.trelkowko.hejwakacje.pl

Licznik wizyt 10942

Hejwakacje zdjęciaHejwakacje zdjęciaHejwakacje zdjęciaHejwakacje zdjęciaHejwakacje zdjęcia
Hejwakacje zdjęcia

Hejwakacje.pl