Home Oferta RejestracjaLogowanieHasłoKontakt

Pokoje goœcinne w Lądku Zdroju


Pokoje goœcinne w Lądku Zdroju, PokojePokoje goœcinne w Lądku Zdroju, Pokoje
Pokoje goœcinne w Lądku Zdroju, PokojePokoje goœcinne w Lądku Zdroju, Pokoje
Kontakt:
Dariusz Rojek
57-540 Lšdek Zdrój
Koœciuszki 3

509 311 424
edric@tlen.pl
Oferujemy pokoje gościnne w Lądku-Zdroju - jednym z najstarszych uzdrowisk w Polsce. Pokoje znajdują się w kamienicy w pobliżu części zdrojowej miasta

W całej kamienicy udostępniamy za darmo dla naszych gości szybki bezprzewodowy internet (w razie potrzeby istnieje możliwość podłączenia komputera kablem do gniazdka internetowego)

Do Państwa dyspozycji są dwa pokoje gościnne (4- i 3-osobowe) na drugim piętrze kamienicy. Pokoje są umeblowane, w każdym z nich jest telewizor oraz radio. Można również skorzystać z kuchni, w której znajduje się kuchenka, lodówka, mikrofalówka oraz niezbędne przybory kuchenne. Obok znajduje się łazienka z wanną i pralką. Pokoje są nieprzechodnie.

Oferujemy również mieszkanie dwupoziomowe (wejście z pierwszego piętra kamienicy) składające się z dwóch przestronnych pokoi (4- i 2-osobowych) na pierwszym piętrze, z czego jeden połączony jest z aneksem kuchennym.

Na drugim piętrze znajduje się pokój (4-osobowy) oraz duża łazienka. Pokoje są umeblowane, w kuchni znajduje się lodówka, zmywarka, płyta grzewcza oraz niezbędne przybory kuchenne.

Łazienka wyposażona jest zarówno w kabinę prysznicową jak i duża wannę oraz pralkę. W mieszkaniu znajduje się także telewizor, radio oraz żelazko z deską do prasowania.

Wiecej informacji na naszej stronie internetowej WynajemPokoi.net

www.ladek-zdroj.hejwakacje.pl

Licznik wizyt 9501


Hejwakacje.pl